21 Haziran 2012 Perşembe

Dalları basmış Erik ve Kiraz...

 Ara verdim aslında, bu ara tasarımsız yaşıyorum. Yani sanırım bazen insan ara verebilir. Aslında bir sürü güzel şey yaşadım buarada. Kuzenim için bir bekarlığa veda eğlencesi yaptık.En sonda veda ekibini görebilirsiniz. Eğlencemizi 7 arkadaş kuşadasında bir haftasonu olarak belirleyip şirin(!) -daha şirin olabilirdi- bir otel/pansiyon arası kalmış biryere adım atarak başlattık. Sonra gelsin deniz ,gelsin midye dolmalar,eğlenceler, kızlar derken süper eğlenceli bir haftasonu yaşadım. Yıllardır bu kadar yüzmemiştim bu kadar eğlenmemiştim. Gitmeden önce gelin kızımıza bir kaç süpriz planladık( kuzenim Ahu ve ben)Buarada gelin hanım da diğer kuzenim olur :) bu yazıyı biraz da onun için yazıyorum ama malesef o okuyamayacak çünkü burayı takip etmiyor-bizler fazla internet gençliği olduk sanırım- bakalım bir gün görür belki:)Resimde gördüğünüz Tshirtleri Ahu istanbuldan aldı, ben de onların üzerine bilgisayardan yazıları asetat kağıdına bastırıp şablon haline getirdim. Sonrada otelin önündeki sokakta yere serdiğim gazete kağıtlarının üzerinde akrilik boya ile baskılarını yaptım. Oldukça komik,eğlenceli ve sefil bir durumdu diyebilirim :)
Alttaki resimde gördüğünüz gibi üzerinde farklı tshirt taşıyan şeker insan Gelin hanım oluyor. Onun Tshirtü  Ahu tarafından tasarlandı ince ince işlendi :)  Bir de arkasında kanatları var kelebeğimizin ama onlar fotoğrafta pek görünmüyor. Bir de ben kuşadasına gitmeden önceki gece süper ötesi dikiş makinam-babam sağolsun- ile gördüğünüz tavşan kulak bantları hazırladım. İnce kumaş parçalarını bant haline getirip içlerine tel geçirerek 7 adet hazırladım. İşte böyle çok eğlendik biz,arada böyle molalar gerekiyormuş hayata :) 
Şimdi gelelim asıl konumuza. Ben doğru hatırlıyorsam Galina Dmitruk bebeklerini daha önce de paylaşmıştım sizlerle. Kendisini takipteyim. Buara aktif paylaşım durumunda ve ben "aaa bu sa süper olmuş aaa buna da bayıldımm yaaa "derken dedim paylaşayım herkes görsün .Abim oldukça detaycı incikçi boncukçu bulduysa da ben çok etkilendim .Kuklayı yapmak ayrı birşeyken onu boyamanın mükemmelliği.....
Hiç yorum yok:

merak ettim diyenler