8 Aralık 2011 Perşembe

ödüllen-dirildim-ödüllen-dirildin-ödüllen-dirildi

Başlıktan da anlaşılacağı gibi ödüllen-mek olunca ;insan her çekimde diriliyormuş :) benim bloga da can geldi kan geldi. Açıkcası daha bir uzun süre yazma niyetinde değildim, l3oktan hayat yeniden merhaba modundaydım ,gene gecelere kadar çalışıyorum hay anasını satayımcı düşüncem ile haşır neşirdim ama sağolsun Mr.E tarafından ödüllen-dirildim.Buarada Mr.E mim hala aklımda mimleyecek birilerini bulur bulmaz olayı gerçekleştireceğim-bi de Mr.E nin blogunu takip ediyorsanız derim ki müzikleri sakın kaçırmayın idolümdür kendisi :)
Gelelim ödüllen-dirilmiş insanın yapması gerekenlere hımm-ödül alan kişi niye birşeyler veriyor anlamadım ama geleneği sürdürmek için bu zincirin bir halkası olmaya razı olayım bariii :)

1. Ödülü bize veren kişiye teşekkür ediyor ve blogunun linkini veriyoruz, verelim:

http://budamigoldegil.blogspot.com/ akşam akşam ödüllen-dirildiğimi görüp neşelenmemi sağlayan ,dün de blogundaki playlist ile günüme hava katan Mr.E ye teşekkür ederim :) Aferim genç biliyorsun başarılarının devamını diliyoruz ;)-yeni playlistler yoldadır umarım :)

2. Hakkımızda 7 gerçek paylaşıyoruz

Bu rakam bana biraz fazla geldi ama kaderimize boyun eğeceğiz sanırım işte hakkımdaki 7 gerçek:

*Kendimi baskı altında hissettiğimde,baskı derken birinin benim yaptığım birşeyi beklemesi yeterli; yazı yazarken bile biri varsa yanımda harfler kafamda karışıyor.Buyüzden herşeyi sakince ve tek başıma yapmayı seviyorum.
*Yeni şeylerin beni etkilediği ve heyecanlandırdığı genelde çok ender oluyor.Sadece o an benden tepki beklenildiği için şaşırmış gibi yapıyorum, aslında yalan söylüyorum. Ben sadece hayatı öğreniyorum...
*Yolda yürürken kendi kendime konuşuyorum,şarkı söylüyorum,gülüyorum,bazen sessizce sadece yürüyorum, o anlarım benim için okadar değerli ki...
*Bazen o kadar bencilim ki kendim bile şaşırıyorum.
*Şarkıların sözlerine çok dikkat etmem ,benim için daha çok önemli olan nefesimi değiştirdikleri bende bir iz bıraktıkları anlardır, belki bağırarak eşlik ederim belki sessizce dinlerim..sözlerini soranlar şaşırtır beni sonunda zorla da olsa bakarım ve sonra yine sözleri olmadan dinlemeye devam ederim.
*Hiç pazartesi sendromu yaşamadım, hergün birbirinin aynı değil mi perşembe ile pazartesi arasında ne fark var, ertesi pazartesi ya da hayatının diğer pazartesilerinde farklı birşey yaşağını mı düşünüyorsun? Döngü içinde her pazartesi,salı... aynı şeyleri yaşayacaksın.Niye kendine eziyet ediyorsun...
*Ve son: ben çorapsız uyuyamıyorum ne var bunda :)

3. Sevdiğiniz blogçuya bu ödülü verin ve verdiğinizi de haber verin

Aslında diğer bloglarla pek iletişim halinde değilim ama yazdıklarıma yorum yazan birkaç arkadaşı ekleyeyim neden olmasın :)


Sanırım bu kadar yeterli :) Ödüllen-dirilmiş yaşamınızda mutlu günler diliyorum size...1 yorum:

Mr.E dedi ki...

Entersan... :D

merak ettim diyenler