14 Mayıs 2010 Cuma

Siyah beyaz sarı

Bazı Blogların arşivine inanamıyorum,bu kadar görsel ve bu kadar sıcak olabilir mi?(yoksa bana mı öyle geliyor.)Bende bu grafik içinde kendi blog renklerimi değiştirmeye kadar verdim sanırım.Mesela gördüğünüz dış çerceve rengi siyah değil de beyaz olmalı,bakınca içi açılmalı insanın, hem o güzel çiçekler beyaz fondan çıksa daha hoş olabilir.
Herzaman korkardım aslında- kimse bilmez bu korkumu- ben gerçekten bir mimar olabilecek miyim? Renkler,grafikler,tasarım,bütünlük,bir alanı yaşanabilir yapmak evet belki de ne kadar çok araştırırsam ve nekadar çok deneyimle yaşarsam bir olgunluğa erişebilirim.Burunları havadadır mimarların; estetikten sorumluyuz yapıdan sorumluyuz ne dersek o olacaktır herzaman, ama kendimizi kandırmayalım yaşamadığımız deneyime estetik biçemeyiz,geçemediğimiz açıklıkta ben böyle istiyorum diyemeyiz.

Sanırım şuan blogumun ana fikrinden kaymış buluyorum:) Neyse konumuza döneyim ben hemen : Bu blogu kesinlikle ziyaret etmelisiniz http://blackwhiteyellow.blogspot.com/ bence bu blog sizi hem mutlu edecek hem de yeni fikirler için destek sağlayacak.


Hiç yorum yok:

merak ettim diyenler